Powrót na pozycję lidera w HRPP+20 ! Rafał i Grzegorz Ślęczka po 60. Rajdzie Wisły

Powrót na pozycję lidera w HRPP+20 ! Rafał i Grzegorz Ślęczka po 60. Rajdzie Wisły.

W dniach 06-07 września 2014 roku , odbyła się 6. runda Rajdowego Pucharu Polski - Jubileuszowy 60. Rajd Wisły. Zawodnicy mieli do pokonania bardzo wymagające odcinki specjalne, zlokalizowane w okolicach Istebnej oraz Wisły. Uroczysta ceremonia mety odbyła się na Placu Hoffa w Wiśle.

Wielicka załoga Rafał i Grzegorz Ślęczka reprezentująca Miasto i Gminę Wieliczka oraz Solne Miasto Sp. z o.o., pokonująca odcinki specjalne rajdową Hondą Civic VTi, uplasowała się na 2 miejscu w klasie HRPP+20 w Rajdowym Pucharze Polski. Wieliczanie dopisując 3 punkty za Rajd Wisły objęli prowadzenie w klasyfikacji rocznej w klasie HRPP+20 z 14 punktami.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów, sponsorów za umożliwienie startu w Jubileuszowym 60. Rajdzie Wisły. Po raz kolejny w tym sezonie, organizatorzy przygotowali taką trasę, aby nam się nie nudziło za kierownicą i w fotelu pilota. Po mimo kilku przygód, zajęliśmy bardzo dobre 2 miejsce w klasie HRPP+20 i dopisaliśmy 3 punkty do klasyfikacji rocznej. Z Wisły wyjeżdżamy jako liderzy klasy HRPP+20 i oby tak zostało do końca sezonu !!! Gorąco pozdrawiamy kibiców, którzy dopingowali nas na trasie rajdu, ale również tych w Solnym Mieście :)

Start w 60. Rajdzie Wisły był możliwy dzięki naszym sponsorom i partnerom:

Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, RAKO, zmienolej.pl oraz wielicki portal informacyjny wieliczkacity.pl

dodano: 2014-09-09
zobacz więcej
aktualnosci | sponsorzy | zespół | samochód | starty | multimedia | kontakt